Blog

Taxi jako pomoc drogowa

Taxi jako pomoc drogowa

W dzisiejszych czasach taksówki są bardzo popularnym środkiem transportu i nie ma się czemu dziwić dlaczego coraz więcej ludzi decyduje się na korzystanie z usług firm przewozowych. Zatem jakie jeszcze usługi mogą oferować nam korporacje taksówkarskie?

Pomoc w odpaleniu auta

Jeszcze kilka lat temu taxi ograniczało się jedynie do przewożenia ludzi z punktu do punktu. Teraz natomiast w ofercie firm taksówkarskich możemy znaleźć wiele usług dodatkowych. Jedna z nich jest pomoc w rozruchu lub holowaniu samochodu. Na pewno w jakiś zimowy poranek przydarzył Ci się problem z uruchomieniem samochodu, wiec co zrobić w przypadku, gdy nie ma nikogo, kto mógłby pomoc? Obecnie wiele korporacji taksówkarskich ma w swojej ofercie pomoc w tego typu przypadkach, dlaczego więc by nie skorzystać z tak szybkiego i łatwego rozwiązania?

Holowanie pojazdu przez taxi

Każdemu może zdarzyć się sytuacja niespodziewana, jedna z takich sytuacji jest zdecydowanie awaria auta w trasie. W przypadku osób, które mają wykupione assistance nie jest może to wielki problem, ponieważ kontaktując się ze swoim ubezpieczycielem mogą zamówić holownik w dokładne miejsce. Dla osób bez wykupionego assistance dobrym pomysłem będzie zamówienie taksówki, która pomoże nam holować samochód. Zamiast martwić się i tracić czas na szukanie osoby która Ci pomoże, zamów bezpieczne i sprawne holowanie samochodu u korporacji taksówkarskiej. W naszej wyszukiwarce możesz sprawdzić dostępność usług dodatkowych w wielu miastach m.in. w Gdańsku czy Warszawie.

Jakie inne usługi dodatkowe oferuje taxi?

Oprócz holowania czy rozruchu samochodu wiele korporacji taksówkarskich ma w swojej ofercie także dowóz paliwa, zmianę koła czy odpowiedzenie pojazdu klienta. Więc jeśli kiedykolwiek zabraknie Ci płynu w baku, a do stacji benzynowej jeszcze kawałek warto pamiętać o takiej możliwości. Niektóre z firm taxi oferują również licencjonowanie otwieranie samochodu w przypadku awarii, jest to dobre rozwiązanie, gdy Twoje auto ma drobną awarie a ulubiony mechanik nie ma czasu.

Jaki jest koszt pomocy drogowej?

Ceny za pomoc w holowaniu samochodu zaczynają się od kilkunastu złotych, jednak ostateczna cena jest zależna od indywidualnej wyceny, na którą z pewnością wpływ na nią mają godziny w jakich chcemy skorzystać z tej opcji, ale także odległość jaką musimy pokonać. Wszystkie ceny są zależne również od miasta w jakim mieszkamy, niestety w większych aglomeracjach są one wyższe. Nasza wyszukiwarka usług taxi pomaga znaleźć listę korporacji oferujących tego typu usługi.